Oferta

Pomagamy dochodzić odszkodowań w pełnej wysokości od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju ekspertyzami oraz pomocą niezbędną w zebraniu stosownego materiału dowodowego.

odszkodowania majątkowe i komunikacyjne

Czym starsza jest szkoda, tym trudniej jest zebrać stosowną dokumentację lub odnaleźć świadków zdarzenia. Dlatego im wcześniej zgłoszą nam Państwo swoją sprawę, tym szanse powodzenia będą większe.

Jesteśmy firmą, która oferuje szereg usług związanych z likwidacją szkód.

SZKODY NA POJEŹDZIE
●  Jeśli uczestniczyłeś w wypadku, stłuczce, kolizji drogowej, które zostały spowodowane nie z Twojej winy,
●  Jeśli miałeś pecha i rozbiłeś auto, a szkoda została zlikwidowana z Twojej polisy AC,
●  Jeśli chcesz sprawdzić czy ubezpieczalnia rzetelnie wyliczyła Twoją szkodę,
●  Jeśli zakład ubezpieczeń odmówił Tobie wypłaty odszkodowania prześlij do nas wymienione poniżej dokumenty do bezpłatnej weryfikacji, a w ciągu kilku dni otrzymasz od nas odpowiedź z propozycją dopłaty do już wypłaconego odszkodowania.

Interesują nas wszystkie szkody do 3 lat wstecz (zarówno częściowe, całkowite, jak również odmowy wypłaty odszkodowania)..

Niezbędne dokumenty:
* częściowa szkoda z OC sprawcy – kosztorys, arkusz wyceny wartości pojazdu, decyzja wypłaty odszkodowania,
* częściowa szkoda z AC – kosztorys, arkusz wyceny wartości pojazdu, decyzja wypłaty odszkodowania oraz polisa autocasco;
* szkoda całkowita z OC sprawcy – kosztorys, arkusz wyceny wartości pojazdu, decyzja wypłaty odszkodowania oraz rozliczenie szkody całkowitej;
* szkoda całkowita z AC – kosztorys, polisa autocasco, arkusz wyceny wartości pojazdu, decyzja wypłaty odszkodowania oraz rozliczenie szkody całkowitej;
* odmowa wypłaty odszkodowania – pełna dokumentacja szkodowa.
SZKODY NA OSOBIE
Jeśli w wyniku wypadku drogowego, wypadku przy pracy lub innego zdarzenia losowego odniosłeś obrażenia lub pogorszył się Twój stan zdrowia, prześlij do nas poniżej wymienione dokumenty, a my bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.

Niezbędne dokumenty:
* pełna dokumentacja medyczna, polisa ubezpieczeniowa, decyzja wypłaty odszkodowania.
SZKODY MAJĄTKOWE
Otrzymałeś odszkodowanie za szkodę na Twoim mieniu i okazało się, że Twoja polisa nie jest taka idealna, jak obiecywano. Zgłoś się do nas i prześlij poniższe dokumenty, a my zajmiemy się Twoją sprawą.

Niezbędne dokumenty:
* kosztorys, decyzja wypłaty odszkodowania
WYNAJEM
Jeśli brałeś udział w wypadku/kolizji drogowej, a Twój samochód nie nadaje się do jazdy i nie masz możliwości zastąpić go innym o podobnych parametrach; w ramach ubezpieczenia OC przysługuje Ci auto zastępcze i my możemy Ci je udostępnić.
INNE SZKODY
Przytrafiły Ci się inne zdarzenia losowe, za które otrzymałeś lub powinieneś otrzymać odszkodowanie? Skontaktuj się z nami.

Facebook